Zmiana nazwy z ZEASiP na CUW

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01 listopada 2016r. Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli Gminnych w Oświęcimiu zmieni nazwę na Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim.

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Uchwałą nr XXII/242/16 Rady Gminy w Oświęcimiu z dnia 31 sierpnia 2016r -  z dniem 01 listopada 2016r. Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli Gminnych w Oświęcimiu  zmieni nazwę na Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim.

Centrum jak do tej pory będzie prowadziło obsługę finansowo-księgową 15 placówek oświatowych Gminy Oświęcim.

Załączniki:

UCHWAŁA Nr XXII/242/16 RADY GMINY OŚWIĘCIM z dnia 31 sierpnia 2016 r. w sprawie: zmiany nazwy Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli Gminnych w Oświęcimiu na Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

UCHWAŁA Nr XXII/243/16  RADY GMINY OŚWIĘCIM z dnia 31 sierpnia 2016 r. w sprawie: uchylenia statutu Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli Gminnych w Oświęcimiu oraz nadania statutu Samorządowemu Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim.

UCHWAŁA NR XXII/244/16 RADY GMINY OŚWIĘCIM z dnia 31 sierpnia 2016 r. w sprawie: wprowadzania wspólnej obsługi dla jednostek organizacyjnych Gminy Oświęcim