Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Podinspektor w dziale księgowo - płacowym.

Więcej informacji pod linkiem:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim z/s w Rajsku, ul. Edukacyjna 9, 32-600 Oświęcim – Sekretariat, pocztą elektroniczną na adres cuw@cuw.gminaoswiecim.pl w przypadku posiadania uprawnień podpisu elektronicznego lub pocztą na adres:  Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim z/s w Rajsku, ul. Edukacyjna 9, 32-600 Oświęcim w zaklejonej kopercie z podanym adresem zwrotnym i numerem telefonu kontaktowego z dopiskiem:

„Dotyczy naboru na stanowisko Podinspektor w dziale księgowo – płacowym w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim z/s w Rajsku, ul. Edukacyjna 9, 32-600 Oświęcim.”

Dokumenty przyjmowane będą w terminie do dnia 14 listopada 2019r. do godz. 15:00