Slalomem po podium

Bezpieczeństwo na drodze – to temat, który nasi uczniowie opanowali na szóstkę. W powiatowym finale zmagań Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o BRD drużyna z SP Poręba Wielka zajęła II miejsce. Walka była wyrównana i zawzięta ...

 

 

  


       Bezpieczeństwo na drodze – to temat, który nasi uczniowie opanowali na szóstkę. W powiatowym finale zmagań Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o BRD drużyna z SP Poręba Wielka zajęła II miejsce. Walka była wyrównana i zawzięta, a oprócz naszej drużyny wzięli w niej udział przedstawiciele szkół z Podolsza, Rajska, Przeciszowa, Witkowic i Osieka.

 

Zmagania trwały dwa dni. We wtorek (28.04) uczestnicy rozwiązywali test wiedzy ogólnej, który był bardzo trudny i test skrzyżowań. Następnego dnia drużyny musiały się wykazać sprawnością jazdy po torze przeszkód oraz umiejętnością udzielania pierwszej pomocy i wzywania służb ratunkowych. Nasza drużyna w składzie: Zuzanna Bratek, Natalia Krawczyk, Paweł Kawczak i Radosław Sosnowiec ustąpiła pola tylko kolegom z Przeciszowa, zajmując drugie miejsce.

 

Na wyróżnienie zasługuje Natalia Krawczyk, która w punktacji indywidualnej zajęła III miejsce i była najlepsza wśród dziewcząt oraz Paweł Kawczak, który uplasował się na II miejscu w jeździe rowerem po torze przeszkód. Naszą drużynę przygotowywała pani Urszula Mitoraj, nauczyciel w-f.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach, zachęcając młodsze klasy do udziału.

 

 

 

 

 

Tagi

GALERIA