Uczniowie na „Białej szkole” w malowniczej miejscowości Małe Ciche

W dniu 04.03.2019 r. 100 uczniów klas trzecich, czwartych oraz piątych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Oświęcim, dotarło szczęśliwie na miejsce do miejscowości Małe Ciche w Gminie Poronin i rozpoczęło realizację Projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2019.

 

Uczniowie wyjeżdżając na „Białą szkołę” zostali pożegnani przez Rodziców oraz Dyrektorów Szkół oraz przez Panią Violettę Korczyk – zastępcę Dyrektora CUW Gminy Oświęcim,  którzy życzyli im udanego, owocnego i bezpiecznego pobytu w górach.

 

Również ciepłe słowa bezpiecznej nauki jazdy na nartach oraz pełnego wrażeń pobytu na „Białej szkole”, zostały przekazane uczestnikom  oraz opiekunom dzieci uczestniczącym w Projekcie, od Dyrektora CUW Gminy Oświęcim Pani Agaty Michalskiej.

 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim jako realizator Projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2019, wyposażyło wyjeżdżających w banner – promujący ten projekt, który został zabrany na miejsce realizacji Projektu do Stacji Narciarskiej Małe Ciche.

 

Po dotarciu na miejsce pobytu uczniów zakwaterowano w pokojach. Uczestnicy Projektu rozpakowali się i nastąpiły zajęcia integrujące w grupach. Następnie spożyli gorący posiłek, po którym instruktorzy zapoznali uczniów z zasadami bezpiecznego korzystania ze sprzętu narciarskiego. Dzieci pojechały autokarem na stok „Stację Narciarską w Małym Cichym”, odwiedziły wypożyczalnię sprzętu i rozpoczęły zdrowy i radosny pobyt na „Białej szkole”.

 

GALERIA