Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim, ogłasza przetarg nieograniczony Poniedziałek, 2 grudnia 2019 Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim, ogłasza  przetarg nieograniczony na „Wykonanie na rzecz Zamawiającego usługi, polegającej na przewozie dzieci niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Gminy Oświęcim, na trasie dom - placó

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Poniedziałek, 14 października 2019   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Oświaty składam podziękowania za Waszą trudną i odpowiedzialną pracę. Życzę spełnienia wszystkich planów, zamierzeń, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha. &

DOFINANSOWANIE PRACODAWCOM KOSZTÓW KSZTAŁCENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

DOFINANSOWANIE PRACODAWCOM KOSZTÓW KSZTAŁCENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW Czwartek, 10 października 2019 Pracodawcy, którzy zawarli umowę z młodocianymi pracownikami w celu przygotowania zawodowego, po zakończeniu nauki zawodu lub przyuczenia do wykonywania określonej pracy i zdaniu przez młodocianego egzaminu, mogą otrzymać pomoc w formie dofinansowania kosztów kształcenia młodo

Ostatnie bezpłatne szkolenie komputerowe e-Xtra Kompetentni w Gminie Oświęcim.

Ostatnie bezpłatne szkolenie komputerowe e-Xtra Kompetentni w Gminie Oświęcim. Piątek, 4 października 2019 Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach programu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu, ul. Jezioro 2, 32-600 Oświęcim w dniach:     &nbs

Bezpłatne szkolenia komputerowe e-Xtra Kompetentni

Bezpłatne szkolenia komputerowe e-Xtra Kompetentni Piątek, 13 września 2019 Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Józefa Suskiego we Włosienicy, ul. Józefa Suskiego 53, 32-642 Włosienica w dniach: od 16.09.2019r. do 19.09.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

Podsumowanie edycji wiosennej 2019 Programu „Szkolny Klub Sportowy”

Podsumowanie edycji wiosennej 2019  Programu „Szkolny Klub Sportowy” Środa, 26 czerwca 2019 Osiem szkół z terenu Gminy Oświęcim wzięło udział w Programie Szkolny Klub Sportowy, realizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Gminę Oświęcim, przy współpracy z Wojewódzkim Małopolskim Szkolnym Związkiem Sportowym.

Projekt „Jeżdżę z głową” edycja 2019

Projekt „Jeżdżę z głową” edycja 2019 Środa, 26 czerwca 2019 Projekt został zrealizowany w formie 5 dniowego wyjazdowego pobytu uczniów klas III, IV i V ze szkół z terenu Gminy Oświęcim na tzw.” Białej Szkole”, podczas którego uczniowie codziennie brali udział w zajęciach nauki jazdy na nartach.

Finalizacja projektu „Umiem pływać” edycja wiosenna 2019

Finalizacja projektu „Umiem pływać” edycja wiosenna 2019 Środa, 26 czerwca 2019 Uczniowie najmłodszych klas I-III gminnych szkół, mogli skorzystać z programu "Umiem pływać", organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a realizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy „Ósemka” Oświęcim.

Ruszają szkolenia komputerowe w ramach projektu e-Xtra Kompetentni w Szkole Podstawowej w Rajsku Poniedziałek, 24 czerwca 2019 Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku, ul. Edukacyjna 11, 32-600 Oświęcim w dniach: od 24.06.2019r. do 27.06.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

Bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu e-Xtra Kompetentni

Bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu e-Xtra Kompetentni Poniedziałek, 13 maja 2019 Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach programu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Babicach, ul. Różana 23, 32-600 Oświęcim w dniach: od 13.05.2019r. do 16.05.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

archiwum wiadomości