Nabór na stanowisko -podinspektor w dziale księgowo-płacowym

Nabór na stanowisko -podinspektor w dziale księgowo-płacowym Czwartek, 26 września 2019 Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze -podinspektor w dziale księgowo-płacowym w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim Termin składania dokumentów: 07.10.2019r.

Nabór na stanowisko - referent w dziale księgowo-płacowym

Nabór na stanowisko - referent  w dziale księgowo-płacowym Środa, 18 września 2019 Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - referent w dziale księgowo-płacowym w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim Termin składania dokumentów: 30.09.2019r.

Ogłoszenie o konkursie na stanowiska dyrektorów jednostek oświatowych.

Ogłoszenie o konkursie na stanowiska dyrektorów jednostek oświatowych. Wtorek, 2 kwietnia 2019 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza konkurs na stanowiska kandydata na dyrektora Szkoły Podstawowej w Babicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach oraz Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej w 2019 r. Termin składania ofert w CUW Rajsko do dnia 15.04.2019r. do godz. 15:00

Rekrutacja 2019/2020 - szkoły podstawowe

Rekrutacja 2019/2020 - szkoły podstawowe Wtorek, 29 stycznia 2019 Kryteria i terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do SZKÓŁ PODSTAWOWYCH prowadzonych przez Gminę Oświęcim.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Piątek, 12 października 2018 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Oświaty ...

Zaproszenie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego

Zaproszenie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego Poniedziałek, 1 października 2018 W oparciu o Regulamin udzielania zamówień publicznych, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000,00 euro Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim (załącznik do Zarządzenia Nr 2A/2018 z dnia 02.01.2018 r. Dyrektora Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim, prosimy o złożenie oferty cenowej „Na dostawę przedmiotu zamówienia sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, licencją oraz na drukarkę wielofunkcyjną, sprzęt dla niepełnosprawnych, w związku z realizacją grantu E-xtra Kompetentni – działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych pn.”Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Oświęcim”

Ogłoszenie - nabór na stanowisko instruktora

Ogłoszenie - nabór na stanowisko instruktora Środa, 19 września 2018 W związku z przyznanym dla Gminy Oświęcim dofinansowaniem na realizację projektu grantowego: „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Oświęcim”, Wójt Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko instruktora.

Projekt „Jeżdżę z głową” edycja 2018

Projekt „Jeżdżę z głową” edycja 2018 Sobota, 31 marca 2018 Projekt został zrealizowany w formie 5 dniowego wyjazdowego pobytu uczniów klas III ze szkół z terenu Gminy Oświęcim na tzw.” Białej Szkole”, podczas którego uczniowie codziennie brali udział w zajęciach nauki jazdy na nartach.