Półmetek szkoleń w ramach programu „E-Xtra Kompetentni”

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach programu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Grojcu, Aleja Ogrodowa 2, 32-615 Grojec w dniach: od 01.04.2019r. do 04.04.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

 

 

 

Zadeklarowani do udziału mieszkańcy w wieku 25 – 74 lat, szkoleni przez wykwalifikowanym instruktorów, poszerzają swoje kompetencje cyfrowe w ramach wybranego przez siebie modułu: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” i „Kultura w sieci”.

 

Każdy uczestnik pracuje przy nowoczesnym sprzęcie informatycznym. Ponadto w ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, pendrive, poczęstunek w formie cateringu oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Do dnia dzisiejszego certyfikaty potwierdzające odbycie pełnego cyklu szkoleniowego uzyskały 144  osoby.

Uczestnicy szkoleń uczą się, jak korzystać z podstawowych usług e- administracji, z wykorzystaniem konta e-PUAP i profilu zaufanego.

 

Karta zgłoszenia dostępna jest w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza  w Grojcu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: tel. 33 84 283 73 (w godz. 8-15),
e- mail: spgrojec@spgrojec.gminaoswiecim.pl  lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W dniach od 18.032019r. do 21.03.2019r. odbyło się szkolenie z zakresu kompetencji cyfrowych  w Szkole Podstawowej im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia w Brzezince, w którym uczestnikami były Panie z Koła Gospodyń w Brzezince. Ta grupa, jest najbardziej zainteresowana szkoleniami. Miło spędza czas, jak również chętnie uczy się pracy na komputerze oraz umiejętności pracy w grupie.

Zapraszamy na kolejne szkolenia, zgodnie z harmonogramem szkoleń (w załączeniu).

 

 

Koordynator projektu: mgr Violetta Korczyk – zastępca dyrektora CUW Gminy Oświęcim