Bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu e-Xtra Kompetentni

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach programu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Babicach, ul. Różana 23, 32-600 Oświęcim w dniach: od 13.05.2019r. do 16.05.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

Zadeklarowani do udziału mieszkańcy Gminy Oświęcim w wieku 25 – 74 lat, szkoleni przez wykwalifikowanych instruktorów, poszerzają swoje kompetencje cyfrowe w ramach wybranego przez siebie modułu: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik  w sieci” i „Kultura w sieci”.

Każdy uczestnik pracuje przy nowoczesnym sprzęcie informatycznym. Ponadto w ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, pendrive, poczęstunek w formie cateringu oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Uczestnicy szkoleń uczą się, jak korzystać z podstawowych usług e- administracji, z wykorzystaniem konta e-PUAP i profilu zaufanego.

Karta zgłoszenia dostępna jest w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. 6 Dywizji Powietrzno-Desantowej w Babicach, ul. Różana 23, 32-600 Oświęcim. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: tel. 33 84 303-12 (w godz. 8-15),
e- mail: spbabice@spbabice.gminaoswiecim.pl  lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W dniach od 06.05.2019r. do 09.05.2019r. odbyło się szkolenie z zakresu kompetencji cyfrowych w siedzibie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „RAZEM” w Oświęcimiu.  Ta grupa, była najbardziej zainteresowana szkoleniami. Nie tylko skorzystali z nabycia umiejętności z kompetencji cyfrowych, jak również miło spędzili czas.

Zapraszamy na kolejne szkolenia, które również odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „RAZEM” w Oświęcimiu w terminie od 20.05.2019r. do dnia 23.05.2019r.

Koordynator projektu: mgr Violetta Korczyk – zastępca dyrektora CUW Gminy Oświęcim