Ruszają szkolenia komputerowe w ramach projektu e-Xtra Kompetentni w Szkole Podstawowej w Rajsku

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku, ul. Edukacyjna 11, 32-600 Oświęcim w dniach: od 24.06.2019r. do 27.06.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

 

 

 

 

Zadeklarowani do udziału mieszkańcy Gminy Oświęcim w wieku 25 – 74 lat, szkoleni przez wykwalifikowanych instruktorów, poszerzają swoje kompetencje cyfrowe w ramach wybranego przez siebie modułu: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” i „Kultura w sieci”.

 

Każdy uczestnik pracuje przy nowoczesnym sprzęcie informatycznym. Ponadto w ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, pendrive, poczęstunek w formie cateringu oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Uczestnicy szkoleń uczą się, jak korzystać z podstawowych usług e- administracji, z wykorzystaniem konta e-PUAP i profilu zaufanego.

 

 

Karta zgłoszenia dostępna jest w sekretariacie Szkoły Podstawowej im .Jana Pawła II w Rajsku, ul. Edukacyjna 11, 32-600 Oświęcim. Osoby zainteresowane proszone są   o kontakt: tel. 33 84 312-29 (w godz. 8-15),  
e- mail: sprajsko@sprajsko.gminaoswiecim.pl  lub osobiście w sekretariacie szkoły.

 

 

Zapraszamy mieszkańców sołectwa Rajska do uczestnictwa w projekcie!!

 

Koordynator projektu: mgr Violetta Korczyk – zastępca dyrektora CUW Gminy Oświęcim