Bezpłatne szkolenia komputerowe e-Xtra Kompetentni

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Józefa Suskiego we Włosienicy, ul. Józefa Suskiego 53, 32-642 Włosienica w dniach: od 16.09.2019r. do 19.09.2019r. w godz. od 16:00 do 19:00.

 

 

Zadeklarowani do udziału mieszkańcy Gminy Oświęcim w wieku 25 – 74 lat, szkoleni przez wykwalifikowanych instruktorów, poszerzają swoje kompetencje cyfrowe w ramach wybranego przez siebie modułu: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” i „Kultura w sieci”.

 

Każdy uczestnik pracuje przy nowoczesnym sprzęcie informatycznym. Ponadto w ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, pendrive, poczęstunek w formie cateringu oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Uczestnicy szkoleń uczą się, jak korzystać z podstawowych usług e- administracji, z wykorzystaniem konta e-PUAP i profilu zaufanego.

 

 

Karta zgłoszenia dostępna jest w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Józefa Suskiego we Włosienicy, ul. Józefa Suskiego 53, 32-642 Włosienica. Osoby zainteresowane proszone są kontakt: tel. 33 84 229-00 (w godz. 8-15),  
e- mail: spwlosienica@spwlosienica.gminaoswiecim.pl  lub osobiście w sekretariacie szkoły.

 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie!!

 

Koordynator projektu: mgr Violetta Korczyk – zastępca dyrektora CUW Gminy Oświęcim